Česká komedie „Život je život“ v sobotu v našem letním kině

15.8.2016
akce se konala dne 20.8.2016 v 21:00

Přichystali jsme si pro vás druhé promítání! V sobotu 20.8.2016 od 21:00 odvysíláme v našem letním kině na koupališti českou komedii „Život je život“. V hlavních rolích se představí Ondřej Vetchý, Simona Stašová, Miroslav Táborský, Kristína Peláková, Tereza Voříšková, Barbora Poláková a Marek Taclík. Váháte? Přečtěte si popis k filmu nebo se podívejte na trailer. Vstupné činí 50 Kč. Rezervace přijímáme pomocí kontaktního formuláře níže. Všichni jste samozřejmě srdečně zváni.

Zhlédněte trailer k filmu:

Přečtěte si oficiální popis distributora k filmu: Hlava rodiny, morousovitý a přísný František (Ondřej Vetchý) by po boku svých tří dcer rád viděl schopné a úspěšné muže. Jenže všechny mají vynikající talent nacházet si pravý opak. Nejstarší dcera se musí i se svým neúspěšným mužem nastěhovat zpět k rodičům a v rámci možností se dál snaží otěhotnět. Té prostřední se zas neomylně lepí na paty jenom naprostí exoti a mimoňové. A nejmladší dcera? Tak ta je zase milostně úspěšná až moc. Je jí šestnáct, je těhotná a neví s kým. Navíc se začíná hroutit tradiční oáza a pevný bod manželské dvojice – dovolená. Každý rok se jezdí „na Mácháč“, ale Jana (Simona Stašová) začíná snít o moři. Pak se v jejím životě zjeví bohémský spisovatel s lehce sebevražednými sklony, v tom Františkově zase krásná kolegyně se španělskými předky . . začnou se dít věci. Všechny malé příběhy dávají dohromady jeden velký a zábavný život se situacemi, které zná každý z nás. Ovšem ne každý vede ještě druhý a o poznání dobrodružnější život jako neohrožený agent. František ano.

Rezervujte si místa prostřednictvím tohoto formuláře:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Opište kód
captcha

Foto: blesk.cz

  

Kontaktujte nás


Máte zájem o rezervaci v hospůdce nebo se chcete o hospůdce případně koupališti dozvědět více? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

infokoupalistehornipolice.cz


Napište nám z webu >
 

Kde nás najdete?