Přijďte se s dětmi rozloučit s létem ve farmářském stylu!

28.8.2016
akce se konala dne 3.9.2016 v 14:00

Jako každý rok i tentokrát jsme si pro děti připravili rozloučení s létem. Letošním tématem je „Farma“. Akce se koná v sobotu 3. září od 14:00 a zápisné činí 20 Kč za dítě. A co vás a vaše děti vůbec čeká?

  • Individuální soutěže – Budeme mít připraveno 6 stanovišť a na každém z nich bude potřeba splnit určitý úkol. Za splnění všech šesti úkolů získá dětský soutěžící limonádu a buřta k opečení.
  • Workshopy – Ve farmářských workshopech se můžou děti těšit na sázení ovocných keřů, moštování, výrobu strašáků nebo ukázku včelařství či přípravu kotlíkového guláše.
  • Další zábava –  Na farmářském rozloučení s létem nesmí chybět projížďka na koni, prohlídka zemědělské techniky a opékání buřtů.

 

  • Velká soutěž „Sklizeň aneb čeledínem na statku“  Velká hra, které se účastní všichni děti najednou o dožínkovou odměnu. Děti budou muset pomoci dobrému statkáři sklidit úrodu dříve, než bude rozkradena!
workshopy


 

Kontaktujte nás


Máte zájem o rezervaci v hospůdce nebo se chcete o hospůdce případně koupališti dozvědět více? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi vám vaše dotazy zodpovíme.

infokoupalistehornipolice.cz


Napište nám z webu >
 

Kde nás najdete?